Det är vi som är PGM

Sveriges vassaste produktbyrå

OM OSS
 

Välkommen till en av Sveriges vassaste produktbyrå med experter inom marknadsföring med hjälp av produktmedia. PGM har funnits sedan 1988 och har genom åren skapat en djup och bred kunskap som gjort oss till en självklar partner av reklamprodukter.

Vi tror på ett långsiktigt samarbete med våra kunder. Målsättningen är att skapa framgång för våra partners genom stärka deras kundrelationer, få nöjda medarbetare och ett ännu starkare varumärke.

Vi har ett mycket brett och djupt sortiment av produkter med egen produktutveckling och design- och fotostudio. 

Här är vi

Du är alltid välkommen att kontakta oss direkt om du undrar över något eller bara vill säga "Hej!".

CEO | Sälj

Peter
Loso

  • 08-50 162 126
  • 070-881 39 19
  • peter@pgm.nu

Projektledare

Roger
Lengmo

  • 08-50 162 127
  • 070-456 50 33
  • roger@pgm.nu

Ekonomi

Sergej
Iljuhin

  • 08-50 162 121
  • ekonomi@pgm.nu

Projektledare

Maria
Bohm Kindblad

  • 08-50 162 125
  • 073-382 64 44
  • maria@pgm.nu

Projektledare

Johanna
Bonds

  • 08-50 162 120
  • 076-277 64 18
  • johanna@pgm.nu

Design

David
Larsson

  • 08-50 162 132
  • 073-978 14 56
  • david@pgm.nu

Design

Patrick
Bröms

  • 08-50 162 123
  • 076-852 80 88
  • patrick@pgm.nu

Webmaster | Kundtjänst

Sofie
Johansson

  • 08-50 162 129
  • 072-016 18 87
  • sofie@pgm.nu

Våra glada kunder

Vi har under mer än 28 år arbetat med våra kunder för att utveckla sin marknadsföring med hjälp av produktmedia. Våra kunder har höga förväntningar och krav på oss, vilket bidragit till att vi har utvecklat en omfattande kunskap, kompetens och erfarenhet.

Vad kunderna säger

Vill du veta mer?
Ring 08-50 162 100 eller fyll i nedan så kontaktar vid dig.