Här hittar du oss

Hör av dig så kontaktar vi dig

Har du några frågor? Kontakta oss!

Vi finns alltid till hands för att hjälpa dig. Trots alla olika kommunikationskanaler så föredrar vi på PGM riktiga möten. Kom därför gärna och besök oss och ta en titt i vårt showroom.



Alla fält måste fyllas i

Här är vi

Du är alltid välkommen att kontakta oss direkt om du undrar över något eller bara vill säga "Hej!".

CEO / Sälj

Peter
Loso

  • 08-50 162 126
  • 070-881 39 19
  • peter@pgm.nu

Projektledare

Roger
Lengmo

  • 08-50 162 127
  • 070-456 50 33
  • roger@pgm.nu

Ekonomi

Sergej
Iljuhin

  • 08-50 162 121
  • ekonomi@pgm.nu

Projektledare

Maria
Bohm Kindblad

  • 08-50 162 125
  • 073-382 64 44
  • maria@pgm.nu

Projektledare

Johanna
Bonds

  • 08-50 162 120
  • 076-277 64 18
  • johanna@pgm.nu

Design

David
Larsson

  • 08-50 162 132
  • 073-978 14 56
  • david@pgm.nu

Design

Patrick
Bröms

  • 08-50 162 123
  • 076-852 80 88
  • patrick@pgm.nu

Ny talang

Kontakta
oss

  • 08-50 162 100
  • info@pgm.nu

Vill du veta mer?
Ring 08-50 162 100 eller fyll i nedan så kontaktar vid dig.